2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kłobuck
Dodane 16 maja 2024

Automatyk//Pracownik utrzymania ruchu/Lider zmiany

Lokalizacja

Kłobuck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma AKWIB BRZECZEK producent rur i profili stalowych zatrudni osobę na stanowisko automatyk//pracownik utrzymania ruchu/lider zmiany w zakładzie w Kłobucku

OBOWIĄZKI:

  • nadzór nad liniami produkcyjnymi w celu utrzymania sprawności technicznej,

  • planowanie i przeprowadzanie przeglądów,

  • diagnoza i usuwanie występujących awarii,

  • konserwacje sprzętów produkcyjnych,

  • optymalizacja procesów.

  • instalacja i uruchamianie nowych sprzętów,

  • nadzór i koordynacja pracowników produkcji

  • ścisła współpraca z kierownikiem i jego zastępstwo w razie nieobecności,

  • kontrola nad terminowością zamówień

  • sporządzanie raportów oraz analiz procesów produkcyjnych w celu jej usprawnienia

  • współpraca z działem biurowym

  • kontrolowanie stanów magazynowych, współpraca z firmami zewnętrznymi oraz dostawcami materiałów

WYMAGANIA:

  • mile widziane wykształcenie techniczne (automatyka, elektronika lub pokrewne),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej,

  • umiejętność wyznaczania priorytetów oraz zarządzenie czasem własnym i zespołu

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • praca w systemie 2 zmianowym

  • podstawowa wiedza techniczna

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca w miłym i zgranym zespole

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),

  • Długofalową współpracę,

Lokalizacja

Kłobuck,

Śląskie

Śląskie, Kłobuck
ID: 897098049