2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Dębska Wola
Dodane 29 kwietnia 2024

Automatyk - Programista (Dział Produkcji) Dębska Wola

Lokalizacja

Dębska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

MUEHSAM Rozwiązania Dla Przemysłu Sp. J.

Przedsiębiorstwo MUEHSAM wywodzi się z rodzinnej firmy, której tradycja sięga 1954 roku. Naszym celem jest wspieranie rozwoju przemysłu poprzez fachowe doradztwo techniczne oraz dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i maszynowych. Obsługujemy ponad 600 klientów w kraju i Europie, co pozycjonuje naszą firmę wśród liderów rynku. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wiodących marek i działamy dla większości gałęzi przemysłu.

Ponadto, od kilku lat jesteśmy producentem własnych maszyn do automatyzacji w przetwórstwie tworzyw sztucznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do Działu Produkcji poszukujemy:

Automatyk – Programista PLC

Opis stanowiska:

  • projektowanie i nadzorowanie wykonania automatyki (maszyny i urządzenia),

  • rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych,

  • analiza wykonalności i funkcjonalności podzespołów maszyn,

  • wsparcie techniczne klienta podczas wdrażania projektów,

  • prowadzenie prac rozwojowych maszyn,

  • prowadzenie uzgodnień technicznych z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku automatyka, robotyka lub pokrewne

  • umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens, Omron),

  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • wysoka kreatywność w tworzeniu rozwiązań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w młodym, ambitnym zespole,

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Lokalizacja

Dębska Wola,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Dębska Wola
ID: 828565617