2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Włocławek
Oleg Agashkov
Dodane 26 kwietnia 2024

Automatyk - programista jest poszukiwany

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Salamander szuka osoby na stanowisko Automatyk

To oferujemy:

  • brak nudnych prac i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • możliwość zdobycia doświadczenia poprzez udział w ciekawych projektach

  • możliwość samodzielnej i zorientowanej na cel pracy w odnoszącym sukcesy zespole

  • pewne miejsce pracy

  • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowych standardach pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wypłatę zawsze w terminie

  • możliwość rozwoju zawodowego, który zaowocuje zwiększeniem wynagrodzenia

  • szkolenia i kursy zawodowe

  •  pożyczki z ZFŚS

  •  świadczenia z ZFŚS dla dzieci z okazji Dnia Dziecka

  •  prywatną opiekę medyczną

  •  grupowe ubezpieczenie na życie

  •  dofinansowanie do karnetów sportowych - Medicover Sport

  • Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Nasze oczekiwania:

  • technik-elektronik z wieloletnim doświadczeniem w zakresie techniki automatyzacji lub technik ze specjalizacją technik-automatyk z państwowym dyplomem

  •  przynajmniej 3 lata doświadczenia w zawodzie

  •  dobra znajomość technologii napędów elektronicznych i systemów korzystających z protokołów Fieldbus

  •  zmysł techniczny i umiejętność szybkiego uczenia się

  •  umiejętność pracy w zespole

  • wprawne posługiwanie się nowoczesnymi środkami komunikacji i aplikacjami PC

  • uporządkowany i rzetelny sposób pracy

  • wysoko rozwinięta inicjatywa i niezależność

  • zdolności organizacyjne

  •  gotowość do okazjonalnych podróży służbowych do naszych zakładów produkcyjnych na terenie Europy

  •  język angielski lub niemiecki

  •  uprawnienia energetyczne eksploatacyjne do 1 KV

  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych

Twój zakres obowiązków:

  • opracowywanie, wdrażanie i dokumentowanie zmian technicznych

  •  świadomość kosztowa i terminowość pracy

  •  optymalizowanie procesów i ich kosztów

  •  prowadzenie działań związanych z zapewnieniem jakości (np. pomiary, protokoły badań, współpraca w zakresie CE)

  •  proaktywne wsparcie w zakresie dokumentacji i zarządzania zmianami

  •  wsparcie kierownika działu w ramach procesu ciągłego doskonalenia (CIP)

  •  wsparcie działu utrzymania ruchu w zakresie usterek układów sterowania

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 724109607