2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Warszawa
  7. Utrzymanie ruchu - Białołęka
Dodane 20 maja 2024

Automatyk / Robotyk

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

INNTEC TECHNOLOGY Sp. z o.o. to dostawca zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu transportu i logistyki wewnątrzzakładowej. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu, tworzymy rozwiązania ‘szyte na miarę’ dla klientów.

Automatyk, Robotyk

Miejsce pracy: Warszawa/Płock

Główne zadania:

·        pisanie programów sterowników PLC zgodnie z założeniami projektowymi

·        tworzenie wizualizacji na panele HMI

·        pisanie programów robotów przemysłowych

·        tworzenie dokumentacji dla programu i wizualizacji

·        uruchomienie maszyn w zespole z mechanikami i elektrykami

·        serwisowanie maszyn

Oczekiwania:

·        wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, automatyka i robotyka

·        znajomość sterowników PLC co najmniej jednej z firm:  Mitsubishi, Siemens

·        znajomość robotów przemysłowych co najmniej jednej z firm: Fanuc, Mitsubishi, KUKA

·        minimalne 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

·        umiejętność samodzielnej pracy z dokumentacją w języku obcym

·        dobra znajomość języka angielskiego

·        kreatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

·        dyspozycyjność, odpowiedzialność

·        gotowość do wyjazdów służbowych

·        umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

·        czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

·        kontakt z nowymi technologiami,

·        możliwość współtworzenia innowacyjnych produktów i usług,

·        przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INNTEC TECHNOLOGY Sp. Z o.o. z siedzibą w Nowa Biała, na potrzeby rekrutacji" W przypadku chęci pozostawienia cv na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, prosimy o dopisanie również poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INNTEC TECHNOLOGY Sp. Z o.o. z siedzibą w Nowa Biała, na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 919486707