2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Stalowa Wola
Dodane 09 maja 2024

Automatyk Utrzymania Ruchu - 1 zmiana od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli jest jedną z największych odlewni aluminium w Europie. Zatrudniamy ponad 1800 osób. Produkujemy odlewy aluminiowe dla największych firm z branży medycznej, kolejowej, maszynowej, elektromechanicznej i energetycznej na świecie.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska pracy:

- prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych

- lokalizowanie, diagnozowanie oraz usuwanie awarii, usterek

- nadzorowanie i utrzymywanie maszyn oraz urządzeń w ruchu ciągłym

Czego oczekujemy:

- umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych

- mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV (SEP)

Oferta dedykowana jest dla osób już z doświadczeniem w obszarze utrzymania ruchu.

Co zapewniamy:

- umowę o pracę

- samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną

- benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej)

- dofinansowanie posiłków dla pracowników w aplikacji SmartLunch

- możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez pracodawcę

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanego doświadczenia.

Jest możliwość dojazdu do pracy busem pracowniczym na trasie:

Sandomierz -> Gorzyce -> Stalowa Wola

Modliborzyce -> Janów Lubelski -> Stalowa Wola

Leżajsk -> Nowa Sarzyna -> Stalowa Wola

Kontakt telefoniczny: 158149816.

Aktualne oferty pracy również na naszej stronie internetowej www.thoni-alutec.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 676931981