2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Żary
Dodane 25 kwietnia 2024

Automatyk utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

5 450 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Naszą największą wartością jest łączenie doświadczenia z nowoczesną technologią. Dostarczamy małe urządzenia o wielkiej mocy i możliwościach.

Pracujemy z pasją, zaangażowaniem oraz nastawieniem na rozwój pracowników i produktów.

Jeśli chcesz pracować w firmie, gdzie rozwiniesz swoje talenty i będziesz mógł/a czerpać z naszych doświadczeń, dołącz do nas na stanowisko:

AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Wymagania:

  • Wykształcenie w obszarze elektroniki oraz pokrewne

  • Szczegółowa wiedza techniczna, w zakresie budowy maszyn i automatyki przemysłowej.

  • Umiejętność analizowania dokumentacji konstrukcyjnej

  • Gotowość do pracy zmianowej

Główne zadania:

  • Przeglądy, konserwacje i remonty maszyn i urządzeń

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie wymaganych zapisów w kartach napraw

  • Dbanie o sprawność i stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych

  • Wykonywanie niezbędnych modernizacji parku maszynowego

  • Proponowanie rozwiązań w zakresie usprawniania działania maszyn i urządzeń

  • Dbanie o terminową realizację przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń z funduszu socjalnego

  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji

  • Program poleceń pracowniczych

  • Wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonych mentorów

  • Przyjazną atmosferę

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 679136924