2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Karczew
Dodane 02 maja 2024

Automatyk Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Karczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Sigma Stretch Film of Europe Sp. z o. o to światowy lider w branży opakowań dostarczający na rynek najwyższej jakości folię stretch.

Firma należy do amerykańskiej grupy Sigma Plastics Group, posiadającej zakłady produkcyjne w 40 lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Dzięki kompetentnemu zespołowi ekspertów Grupa dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania zabezpieczające ładunek opakowań transportowych dla wszystkich gałęzi przemysłu na całym świecie.

Sigma Stretch Film of Europe Sp. z o. o to organizacja dająca możliwości zdobycia cennego doświadczenia oraz realne warunki rozwoju niezależnie od tego na jakim etapie kariery zawodowej jesteś.

Jeśli lubisz wyzwania, szukasz ciekawej pracy, bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz lubisz pracować w miłej atmosferze to dołącz do NAS!

AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

 miejsce pracy: Karczew k/Warszawy

 Zakres obowiązków:

  • Realizacja planowanych przeglądów technicznych

  • Nadzór nad parkiem maszynowym i infrastrukturą zakładu,

  • Usuwanie awarii i usterek, utrzymanie urządzeń w stałej zdolności produkcyjnej.

  • Analiza przyczyn awarii z dziedziny automatyki i podejmowanie niezbędnych akcji korekcyjnych,

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi,

  • Modyfikacje i modernizacje maszyn i urządzeń,

  • Współpraca w zespole oraz wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymaniu Ruchu w wysoko zautomatyzowanych zakładach przemysłowych

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe(elektronik, automatyk),

  • Znajomość (diagnostyka, programowanie) sterowników PLC

  • Parametryzacja napędów AC/DC

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Sumienność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Uprawnienia SEP typ E do 1kV,

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym – mile widziany

To oferujemy:

  • Pracę w dużej, międzynarodowej, bezpiecznej i rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Nowoczesny park maszynowy

  • Szkolenia stanowiskowe

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz kart sportowych dla pracowników i członków rodziny

  • Pakiet socjalny – dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne dla pracowników oraz dzieci

  • Dojazdy do pracy na trasach: Maciejowice–Karczew; Sobolew-Karczew

Pracę w systemie zmianowym.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Karczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Karczew
ID: 896206646