2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Milicz
Dodane 12 kwietnia 2024

Automatyk Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Milicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, producenta z branży FMCG, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Milicza

Obowiązki:

  • Stały nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń produkcyjnych – bieżąca diagnostyka awarii i usterek

  • Przeprowadzanie napraw w zakresie automatyki i systemów sterowań

  • Analizowanie przyczyn występujących awarii i usterek, opracowywanie działań zapobiegawczych

  • Wykonywanie planowych konserwacji oraz wdrażanie usprawnień i modernizacji

  • Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych i ich uruchamianiu oraz innych projektach technicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wymiar pełnego etatu z systemem pracy ciągłej pon.-ndz. po 8h

  • Indywidualnie negocjowane wynagrodzenie zasadnicze

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie kursów i szkoleń, paczki i bony świąteczne, bilety na wydarzenia sportowo-kulturalne, pożyczki firmowe)

  • Możliwość rozwoju w zakresie stanowisk w DUR

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne (Automatyka i Robotyka/Mechatronika/Elektronika/pokrewne)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych

  • Znajomość układów automatyki, systemów sterowań i ich programowania (Siemens, Allen-Bradley, Mitsubishi, B&R)

  • Znajomość układów pneumatyki oraz robotów typu pick&place – mile widziana

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana

  • Praktyczna znajomość maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok

  • Prawo jazdy kat. B

Ważne! W związku, że weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Nr Cert. AP nr 6231

Lokalizacja

Milicz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Milicz
ID: 889337144