2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubelskie
  6. Utrzymanie ruchu - Lublin
Colian
Dodane 25 kwietnia 2024

Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma Colian w Zakładzie w Lublinie zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin, Gospodarcza 25

Zakres zadań:

  • Przezbrajanie i regulacje maszyn dla potrzeb produkcji

  • Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne. wg obowiązując procedur

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń

  • Dokonywanie zapisów w istniejącej dokumentacji systemowej działu

  • Utrzymanie systemów sterowania PLC, archiwizacja i zarządzanie kopiami backup’ów systemów sterowania PLC

  • Dbałość o utrzymanie we właściwym stanie całej infrastruktury zakładu

  • Uczestnictwo w pracach prowadzonych przez służby utrzymania ruchu: prewencja, awarie, remonty, inwestycje i modernizacje

  • Dbałość o powierzone narzędzia, sprzęt i części zamienne

    Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy w służbach utrzymania ruchu

  • Wykształcenia technicznego o preferowanej specjalności: automatyka lub mechatronika

  • Świadectwa kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji, grupa energetyczna: G1

  • Znajomości rysunku technicznego

  • Umiejętności czytania schematów i pracy z DTR

  • Znajomości napędów elektrycznych falownikowych oraz serwonapędów i pneumatyki

  • Znajomości sterowników PLC (np. Siemens, Omron, Alan Bradley)

    Kandydatom oferujemy m.in.:

    • Pracę w oparciu o umowę o pracę

    • Możliwość rozwoju zawodowego

    • Prywatna Opieka Medyczna

    • Ubezpieczenie grupowe

    • Pracowniczy Program Emerytalny

    • Karta Multisport

Aplikuj wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy polską firmą rodzinną, obecną na rynku od 1990 roku. Stawiamy na rozwój, nie boimy się zmian i śmiało spoglądamy w przyszłość. Oferujemy konsumentom wysokiej jakości produkty spożywcze, które dostarczają małych, codziennych przyjemności i sprawiają, że mogą czerpać radość z życia! Nasze produkty pozwalają czerpać z życia to, co najlepsze!

W portfolio Colian znajdują się znane i cenione w kraju i zagranicą marki - Goplana, Grześki, Jeżyki, Solidarność, Śliwka Nałęczowska, Jutrzenka, Familijne, Akuku!, Hellena, Appetita i Siesta, a także brytyjska Elizabeth Shaw oraz irlandzka Lily O'Brien's. Ich produkcja odbywa się w sześciu zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Opatówku (siedziba główna), Kaliszu, Bydgoszczy, Lublinie, Wykrotach i Newbrigde (Irlandia). Działalność eksportowa obejmuje blisko 70 krajów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 870247707