2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Łódź
  7. Utrzymanie ruchu - Bałuty
Katarzyna Kołuda
Dodane 25 kwietnia 2024

Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

8 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Automatyk w dziale utrzymaniu ruchu

Twoje zadania:

  • Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej

  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

  • Udział w konwersjach, przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych

  • Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych

  • Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne kierunkowe

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – minimum rok

  • Znajomość obsługi komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów, itp.

  • Znajomość SCADA i programowania sterowników PLC

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej

  • Obsługa komputera i pakietu MS Office

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (w systemie 4-brygadowym, 12-sto godzinnym)

Benefity:

  • szeroki pakiet benefitów, m.in: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma benefitowa, dofinansowanie posiłków, ZFŚS, świadczenia socjalne, ubezpieczenie na życie

  • dodatki miesięczne oraz premie kwartalne

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

  • praca w proponowanym systemie 4 brygadowym daje możliwość uzyskania od 14 do 16 dni wolnych w miesiącu

  • darmowy transport pracowniczy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 909397184