2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Oława
Dodane 01 maja 2024

Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu / Oława

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·         Nadzór i utrzymanie w ruchu parku maszynowego w szczególności z zakresu automatyki, systemów sterowania i oprogramowania

·         Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn oraz niezbędnych napraw i modernizacji

·         Diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych

·         Monitorowanie stanu magazynowego części zamiennych oraz zgłaszanie zapotrzebowania zakupu

·         Udział w projektach technicznych - inwestycyjnych realizowanych w firmie

·         Wnioskowanie o wprowadzanie działań korygujących

·         Wspieranie pracowników Działu Utrzymania Ruchu w pracach mechanicznych

·         Stosowanie się do wymagań systemów jakości (udokumentowanych w Księdze Jakości, procedurach i instrukcjach)

·         Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

·         Wykształcenie wyższe z zakresu: automatyka/robotyka/elektronika/elektromechanika

·         Certyfikaty potwierdzające odpowiednią wiedzę/umiejętności z zakresu obsługi / diagnozowania / programowania sterowników PLC

·         Umiejętność programowania sterowników PLC (np. Siemens, Omron itp.)

·         Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, elektronicznej i elektromechanicznej

·         Wiedza z zakresu mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki

·         Znajomość języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym

·         Odpowiedzialność, sumienność i zdyscyplinowanie

·         Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywaniu problemów

·         Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym w początkowym okresie zatrudnienia. W późniejszym okresie możliwość pracy na jedną zmianę w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności.

Mile widziane

·         Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych, wózków koszowych/podestów ruchomych

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej/przemysłowej

·         Znajomość oprogramowania CAD

To oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, wiodącej na rynku firmie

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Motywujący i klarowny system premiowy

·         Nagrody i wyróżnienia dla najlepszych pracowników

·         Najwyższe standardy BHP

·         Nowoczesny park maszynowy

·         Prywatna opieka medyczna

·         Pakiet sportowy

·         Możliwość uczestniczenia w atrakcyjnym programie ubezpieczeń na zdrowie i życie

·         Coroczne dofinansowanie do wypoczynku

·         Coroczne świadczenia świąteczne

·         Możliwość udziału w planie oszczędnościowym Sharesave

·         Możliwość korzystania z firmowej kasy zapomogowo-pożyczkowej

·         Pakiet szkoleń

·         Udział w międzynarodowych projektach

·         Szanse na rozwój, awans

·         Udział w akcjach wspierających ekologię i lokalne społeczności

·         Zgrany zespół i koleżeńskie relacje

·         Parking dla pracowników

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 914471094