2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubelskie
  6. Utrzymanie ruchu - Międzyrzec Podlaski
Wipasz S.A.
Dodane 26 kwietnia 2024

Automatyk WIPASZ S.A.

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Automatyk

Zakład Drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim

Zakres obowiązków:

  • Prace związane z automatyką wykonawczą na terenie Zakładu
  • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych, modernizacyjnych
  • oraz remontów
  • Wspieranie produkcji w zakresie obsługi, konfiguracji i uruchamiania parku maszynowego
  • Usprawnianie procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe na kierunkach: automatyka, mechatronika,

elektronika itp.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Znajomość obsługi i programowania sterowników PLC, częstotliwości
  • oraz serwo-napędów
  • Gotowości do podjęcia pracy w ruchu ciągłym
  • Motywacji do pracy

Naszym kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia i rozwój
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 690957705