2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Podkarpackie
  6. Logistyka - Stalowa Wola
BAGPAK Sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Bagpak Polska Sp. z o.o. zatrudni Specjalistę ds. logistyki

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako BAGPAK Sp. z o.o. - jesteśmy jednym z czołowych producentów puszek napojowych w Europie środkowo-wschodniej. Produkujemy dla wiodących światowych marek. Nasze opakowania trafiają do ponad 50 krajów na świecie, na wszystkich kontynentach. Działamy w oparciu o światowe standardy jakości, naszym klientów zapewniamy najwyższy poziom realizacji zleceń.

 Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. logistyki

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Pracę w zespole w miłej atmosferze,

  • Kontakt z nowymi technologiami,

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy,

  • Świadczenia socjalne,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Kartę Multisport.

ZADANIA DLA CIEBIE:

  • Wystawianie zleceń spedycyjnych dotyczących transportu samochodowego,

  • Przygotowanie instrukcji załadunkowych

  • Zapewnienie rzetelności i terminowości dostaw poprzez skrupulatne monitorowanie procesów logistycznych.

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi partnerami spedycyjnymi

  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi firmy: zakupów, produkcji i sprzedaży w zakresie opracowywania planów na usługi transportowe

  • Współpraca z firmami transportowymi oraz agencjami celnymi

  • Regularne raportowanie wyników pracy oraz szybkie reagowanie i rozwiązywanie problemów związanych z przewozem

 NASZE OCZEKIWANIA :

  • Preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży logistycznej.

  • Wysoka dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w zmiennych godzinach.

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane związane z transportem lub logistyką).

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)

  • Asertywność oraz umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub dostarczenie osobiście w siedzibie Spółki: ul. Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 910851767