2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Zachodniopomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Pogorzelica
Dodane 10 kwietnia 2024

Baltic Inn w Pogorzelicy zatrudni fizjoterapeutę

Lokalizacja

Pogorzelica

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ośrodek Baltic Inn w Pogorzelicy zatrudni Fizjoterapeutę.

Wymagania i zakres obowiązków

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne w zakresie fizjoterapii;

  • prawo wykonywania zawodu;

  • książeczka sanepidowska;

  • mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze fizjoterapeuty;

  • wysoki poziom kultury osobistej;

  • otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem;

  • wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii oraz masażu;

  • dbałość o stan techniczny urządzeń na fizykoterapii i czystość w gabinetach;

  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy;

  • stabilne zatrudnienie;

  • elastyczny czas pracy;

  • przyjazną atmosferę pracy;

Forma zatrudnienia oraz wynagrodzenie ustalone będą indywidualnie z kandydatem.

Więcej informacji przez OLX lub telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Pogorzelica,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pogorzelica
ID: 729807070