2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zachodniopomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Rewal
Dodane 02 maja 2024

Bank Spółdzielczy w Gryficach O/Rewal PK/Cerkwica- Kasjer-dysponent

Lokalizacja

Rewal

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Bank Spółdzielczy w Gryficach poszukuje do Oddziału w Rewalu i do Punktu Kasowego w Cerkwicy odpowiedzialnej i kompetentnej osoby do pracy na stanowisku: Kasjer-dysponent.

Główne zadania:

  • kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych,

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego oraz małych przedsiębiorstw,

  • sprzedaż produktów bankowych znajdujących się w ofercie banku, obsługa bankowa i dysponencka,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku banku

Wymagania:

  • otwartość i komunikatywność,

  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta,

  • dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe lub w trakcie studiów związane z finansami i ekonomią)

Oferujemy:

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie,

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy o pracę,

  • system premiowy (kwartalny, roczny) uzależniony od zaangażowania w pracę,

  • świadczenia z zakładowego funduszu socjalnego (bony świąteczne, dopłata do wypoczynku itp.)

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,

  • rozwój kwalifikacji zawodowych dzięki rozbudowanemu pakietowi szkoleń,

  • dopłaty do Kart Multisport.

  • wyjazdy integracyjne

Telefon do Kierownika Oddziału Rewal: 60*******42

W CV prosimy o zawarcie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Rewal,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rewal
ID: 839332721