2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Pomorskie
  6. Pozostałe - Malbork
Dodane 24 kwietnia 2024

BAR BISTRO Obsługa klienta

Lokalizacja

Malbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bistro Centrum zatrudni pracownika do obsługi klienta i wydawania posiłków w formie bufetu.

Poszukujemy uśmiechniętej, komunikatywnej osoby z pozytywnym nastawieniem do pracy.

Obowiązki:

* obsługa klientów według ustalonych standardów

* sprzątanie bieżące lokalu i utrzymywanie czystość w miejscu pracy

Wymagania:

* zaangażowanie i chęć do pracy

* mile widziane doświadczenie w gastronomii

Praca zmianowa w młodym i ambitnym zespole.

Bardzo prosimy wysyłać CV poprzez olx.pl lub na adres e-mailowy

Lokalizacja

Malbork,

Pomorskie

Pomorskie, Malbork
ID: 822359934