2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Jobfinder
Dodane 01 maja 2024

Bar Manager / Kierownik Restauracji / Irlandia / Hotel / Praca stała

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: IrlandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasz Klient to rodzinna sieć hoteli zlokalizowana w Irlandzkich zamkach. Wizytówką hotelu jest jakość usług świadczonych dla swoich klientów. Do swojego zamku, jednego z najlepiej położonych obiektów w Irlandii wschodniej, poszukujemy eksperta na stanowisko"

Bar Manager

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za reprezentowanie baru, witanie gości i obsługę w oparciu o najwyższe standardy. Jako kierownik będziesz również wsparciem dla personelu oraz ścisłą współpracę z Dyrektorem Hotelu oraz F&B Managerem.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Utrzymywany baru w najwyższych standardach czystości i zaopatrzenia,

  • Odpowiednie i dokładne rejestrowanie stanów magazynowych,

  • Wypełnianie tygodniowych grafików zgodnie z działalnością hotelu,

  • Zapewnienie odpowiedniej obsady barów dla codziennej działalności, sprawdzanie grafików i kontaktowanie się z menedżerami w razie wystąpienia problemów,

  • Okresowy przegląd Standardowej Procedury Operacyjnej i zapewnienie jej aktualności zgodnie ze zmianami w usługach, wymogami prawnymi itp.,

  • Upewnienie się, że SPO jest przestrzegane, a personel posiada wiedzę i jest w pełni przeszkolony zgodnie z procedurami firmy oraz, w razie potrzeby, odpowiednio przeszkolony,

  • Identyfikowanie wymagań szkoleniowych pracowników i powiadamianie o nich kierownictwa wyższego szczebla,

  • Planowanie szkoleń,

  • Nadzorowanie i przestrzeganie wszystkich przepisów dotyczących higieny,

  • Zarządzanie gotówką poprzez sprawdzanie kasy i zgłaszanie nieprawidłowości,

  • Odpowiedzialność za sprawną obsługę baru.

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ok. 5 lat,

  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowym środowisku,

  • Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem wielokulturowym, zróżnicowanym mentalnościowo i wiekowo,

  • Doświadczenie w obszarze kontroli, jakości a także gospodarki magazynowej,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

  • Zdolności do zarządzania swoim czasem i czasem podwładnych,

  • Bardzo dobra znajomość systemów Informatycznych, mających zastosowanie w sektorze hotelarskim,

  • Umiejętności komputerowe (MS Office).

 Nasza oferta:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Pracę w  profesjonalnym zespole pasjonatów,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914130537