2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Dolnośląskie
  6. Fryzjer, barber - Wrocław
  7. Fryzjer, barber - Stare Miasto
Dodane 03 maja 2024

Barber poszukiwany, Wrocław Port Popowice

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

BARBADOS Barber Shop & Studio Tattoo poszukuje barbera!

Lokalizacja: ul. Popowicka 89, Wrocław, Polska

Opis stanowiska:

BARBADOS Barber Shop & Studio Tattoo, stylowy profesjonalny salon w centrum Wrocławia, poszukuje doświadczonego i kreatywnego barbera, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a piracki styl tworzy niepowtarzalną atmosferę. Nasz zespół specjalizuje się w wysokiej jakości usługach strzyżenia, golenia oraz pielęgnacji brody, dbając o satysfakcję każdego klienta.

Obowiązki:

- Wykonywanie różnorodnych usług strzyżenia, modelowania i golenia zgodnie z indywidualnymi preferencjami klientów

- Zapewnienie wysokiej jakości usług, zgodnie z najnowszymi trendami i technikami barberingu

- Budowanie pozytywnej relacji z klientami poprzez indywidualne podejście i profesjonalną obsługę

- Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy oraz przestrzeganie standardów higieny

- Aktywne uczestnictwo w rozwoju i promocji salonu

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe jako barber

- Znajomość różnorodnych technik strzyżenia, golenia i modelowania brody

- Kreatywność i umiejętność pracy z klientem

- Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku salonu

- Pozytywne nastawienie i komunikatywność

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w przyjaznej i inspirującej atmosferze

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

- Elastyczny grafik pracy

- Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością premii

Jeśli jesteś pasjonatem barberingu i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z portfolio na adres e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Dołącz do naszej załogi i razem twórzmy niepowtarzalne doświadczenia dla naszych klientów!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913426191