2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Pomorskie
  6. Pozostałe - Gdynia
  7. Pozostałe - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Barista/Kelner/Sprzedawca w Cukierni KAISER Patisserie w Gdyni

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

KAISER Patisserie to ekskluzywna cukiernia, która powstała z myślą o amatorach słodkości i niecodziennych smaków. Inspirujemy smakiem oraz rozbudzamy apetyt na piękno. Wszystkie desery przygotowujemy z pasją, niezwykłą starannością oraz dbałością o detale. KAISER Patisserie jest miejscem, gdzie tradycja połączona jest z nowoczesnością. Wszystko po to, żeby tworzyć harmonijne połączenia smakowe, które zadowolą podniebienia najbardziej wymagających gości.

Obecnie poszukujemy osoby na umowę zlecenie na stanowisko : kelner/sprzedawca.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta w oparciu o standardy stworzone dla KAISER Patisserie

  • Serwowanie produktów najwyższej jakości oraz parzenie mieszanki kaw stworzonej specjalnie dla nas

  • Aktywna sprzedaż i znajomość produktu

  • Obsługa kasy fiskalnej

Nasze wymagania:

  • Poczucie estetyki i wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Pozytywna energia, inicjatywa, zapał i entuzjazm w działaniu

  • Swobodny kontakt z klientem i uśmiech od ucha do ucha

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęć jego wyrobienia

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełny etat w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju, Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu

  • Przyjemną atmosferę i pracę w zgranym zespole

  • Zniżki pracownicze

  • Pracę w prestiżowym miejscu

  • Elastyczny grafik

  • Bezpłatne szkolenia baristyczne, kasowe i sprzedażowe.

  • Bardzo dobre wynagrodzenie

  • BENEFITY:

    - dofinansowanie zajęć sportowych

    - ubezpieczenie na życie

    - opieka medyczna

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania i chcesz być częścią KAISER Patisserie, z chęcią zaprosimy Ciebie na rozmowę.

Prześlij CV ze zdjęciem.

W TYTULE WIADMOŚCI PROSZĘ WPISAĆ : GDYNIA

Do zobaczenia !

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 849252233