2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Barista/kelner w kawiarni

Wynagrodzenie

23,50 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

BARISTA/KELNER BOHO CAFE GALERIA KRAKOWSKA

Uśmiech, zaangażowanie, pracowitość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów - to umiejętności kluczowe przy obsłudze klienta - reszty rzeczy Cię nauczymy!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przygotowywanie kaw i napojów,

-serwowanie zamówionych potraw i deserów przygotowywanych przez kuchnię,

- kontrola i przestrzeganie obowiązujących standardów firmy,

- dbanie o jakość obsługi klienta,

- dbanie o porządek w miejscu pracy,

- budowanie pozytywnej atmosfery pracy w zespole.

WYMAGANIA:

Uśmiech, zaangażowanie, pracowitość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz

-komunikatywna znajomość języka angielskiego,

-chęć ciągłego rozwoju,

-umiejętności organizowania pracy na powierzonym stanowisku,

-nastawienia na realizację celów,

-elastyczność i otwartość na zmiany,

- dokładność, zaangażowanie, uczciwość,

-mile widziane doświadczenia w sprzedaży detalicznej, branży spożywczej lub gastronomicznej,

OFERUJEMY:

-zatrudnienie w oparciu o umowy zlecenie/ o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji,

-premię uzależnioną od wyników,

-elastyczny czas pracy,

-rabat pracowniczy na produkty.

Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do składania swojego CV za pomocą formularza OLX.

Tel: 51*******47

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 658257384