2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Sopot
  7. Kelner, barman, barista - Górny Sopot
Dodane 26 maja 2024

BARISTKA, BARISTA, BARMAN, BARMANKA - do Restauracji Piaskownica

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Górny Sopot

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

RESTAURACJA PIASKOWNICA z Sopotu zaprasza do swojej drużyny. Znajdujemy się w Sopocie Dolnym, przy samej plaży - wejście na plażę nr 7.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie napojów gorących, zimnych i drinków

  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy.

  • Zarządzanie ekspozycją produktów.

  • Praca w różnych godzinach.

  • Budowanie relacji z klientami.

  • Współpraca z zespołem.

  • Praca z różnymi rodzajami kawy.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i punktualność.

  • Pozytywne nastawienie i szacunek do innych.

  • Znajomość obsługi sprzętu gastronomicznego.

  • Chęć do nauki i rozwoju.

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Posiadanie aktualnych badań sanitarnych.

  • Motywacja do pracy i rozwoju.

  • Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w weekendy.

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Sopot, Górny Sopot
ID: 917903557