2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Szczecin
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
Dodane 08 kwietnia 2024

Baristka /Barista /Pracownik Kawiarni - Zabawa & Kawa - SZCZECIN

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ZABAWA&KAWA to kawiarnia połączona z bawialnią w centrum Szczecina. Miła rodzinna atmosfera, dogodne warunki pracy, możliwość nauki i rozwoju osobistego w oparciu o bezpośredni kontakt z klientem. Jeśli szukasz pomysłu na pracę, chcesz zdobyć nowe doświadczania i umiejętności, lubisz kontakt z ludźmi, masz podejście do dzieci – zgłoś się do nas!

Rekrutacja na stanowisko:

BARISTKA / BARISTA

PRACOWNIK KAWIARNI

Praca w pełnym energii Zespole i rodzinnej atmosferze.

·       Stały grafik (30 dniowy)

·       Młody, przyjazny i zgrany zespół

·       Dobre warunki pracy

·       Fajna i rodzinna atmosfera

·       Szkolenie stanowiskowe

 Twoje obowiązki:

·       Obsługa gości kawiarnianych

·       Przygotowywanie asortymentu lokalu (kawy, gofry, desery itp.)

·       Doglądanie dzieci bawiących się w bawialni

·       Dbanie o porządek i czystość w lokalu

Wymagania:

 ·       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane, ale nie obowiązkowe)

·       Książeczka zdrowia do celów sanitarno- epidemiologicznych (obowiązkowa)

·       Doświadczenie w pracy w przygotowaniu ciast i deserów (mile widziane, ale nie obowiązkowe)

· Mile widziana osoba ucząca się

· Dyspozycyjność około 20-40h/ tydzień

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy- zlecenie.

  • Szukamy osób do pracy na zmiany w tygodniu (między poniedziałkiem a piątkiem) i/lub na tzw. weekendy. - wysyłając CV podaj swoją dyspozycyjność.

  • Nie masz doświadczenia a bardzo chcesz pracować w kawiarni - NAUCZYMY CIĘ.

Wyślij CV wraz z dopisekiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 696987749