2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Łeba
Dodane 19 kwietnia 2024

Barman / Backbar / Promotor na sezon 2024 w Łebie

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łeba

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lokalizacja: Łeba, Polska

Opis stanowiska:

Dołącz do naszego zespołu jako Barman/Backbar/Promotor w naszym Shot Barze w cetrum serca Łeby! Szukamy kreatywnych, energicznych i zaangażowanych osób, które chcą pracować w dynamicznym środowisku baru, dostarczając niezapomniane doświadczenia naszym klientom.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i serwowanie drinków, w tym różnorodnych shotów i koktajli

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i pozytywnego doświadczenia w naszym barze

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz w obszarze baru

  • Pomaganie w promocji i marketingu baru, w tym udział w wydarzeniach promocyjnych i aktywnościach promocyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w barze będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane - chęć nauki jest mile widziana!

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Pozytywne podejście i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

  • Status studenta/ucznia

  • Dostępność do pracy weekendami oraz wieczorami

  • Mile widziana ważna książeczka do pracy w gastronomi

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz napiwki

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności w branży gastronomicznej

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz być częścią naszego młodego zespołu, prześlij swoje CV.

Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Łeba,

Pomorskie

Pomorskie, Łeba
ID: 913102453