2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Barman/ Barmanka

Wynagrodzenie

27,70 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kraft Daily PUB zatrudni Barmankę/ Barmana. Poszukujemy osoby samodzielnej i kreatywnej która wzmocni nasz zespół.

Miejsce pracy: Wrocław ul. Bogusławskiego 19.

Praca od wtorku do niedzieli w godzinach: 15.00 – 02.00. Praca w wybrane dni tygodnia ustalone wcześniej w grafiku.

Twoje zadania:

·        Przygotowywanie drinków, koktajli i innych napojów zamówionych przez klientów.

·        Dbałość o zachowanie najwyższej jakości obsługi gości.

·        Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

·        Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń na barze.

·        Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.

·        Dbanie o uzupełnianie asortymentu baru.

·        Współtworzenie nowych drinków, koktajli, kart menu.

Opis wymagań:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku.

·        Samodzielność, doskonała organizacja pracy.

·        Wysoka kultura osobista.

·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

·        Gotowość do pracy także w weekendy oraz święta.

·        Książeczka Sanepidu (możliwość wyrobienia).

·        Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnienia piw kraftowych.

·        Dodatkowym atutem będą ukończone kursy barmańskie oraz kursy z obsługi klienta.

Oferujemy:

·       Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

·       Stabilne zatrudnienie.

·       Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów.

·       Zniżki pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV wraz ze zdjęciem przez formularz OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr. 133 poz. 883 )

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 910335939