2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Iława
Dodane 13 kwietnia 2024

Barman / barmanka Hotel Port 110 ***

Wynagrodzenie

27,70 - 29,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Iława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Do naszego zespołu poszukujemy Barmanki lub Barmana.

Jeżeli lubisz prace w restauracji, jesteś kreatywny a kontakt z ludźmi to dla Ciebie przyjemność, wyślij swoje CV !

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy i święta

  • uczciwość, sumienność

  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy

  • znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym - mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie napojów ciepłych / zimnych oraz drinków

  • serwowanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych

  • obsługa gościa w restauracji

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

  • współpraca ze wszystkimi działami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • obszerne szkolenie stanowiskowe oraz szkolenia zawodowe

  • możliwość rozwoju i awansu

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

CV prosimy przesyłać poprzez formularz olx.pl, dostarczyć osobiście do Recepcji Hotelu / ul. Konstytucji 3 Maja 7, Iława / lub wysłać na adres: dyrektor(małpa)port110.pl

do CV prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Port 110 Sp. z o.o., ul. Konstytucji 3 Maja 7, 14-200 Iława, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 848337427