2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Jarosławiec
Dodane 26 kwietnia 2024

Barman/Barmanka - ogłoszenie o pracę

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarosławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Resort Król Plaza Spa & Wellness jest prężnie rozwijającym się obiektem położonym w Jarosławcu. Nasz Resort składa się z trzech obiektów, którego sercem jest najnowsza inwestycja, w której znajduje się nowoczesne Spa, strefa Wellness z basenami, własny Browar oraz Restauracja. Tworzymy konkurencyjną markę wśród branży hotelarskiej. Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług, poszukujemy uśmiechniętych i pogodnych osób, w końcu mówi się, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dbamy o komfort naszych Gości i szukamy osób, które stworzą z nami zgrany team. Nie chodzi nam tylko o samo CV, stawiamy na Ciebie, Twoje umiejętności, talenty oraz pasje. Rozwijaj się razem z nami! Zapraszamy do kontaktu!

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa Gości hotelowych przy barze,

  • Przygotowanie baru do obsługi Gości,

  • Doradzanie Gościom oraz udzielanie informacji na temat oferowanych usług,

  • Budowanie trwałych relacji z Gośćmi,

  • Dbanie o czystość.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane, ale nie niezbędne,

  • Dbałość o szczegóły, sumienność,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie zdolności komunikacyjne nastawione na zadowolenie Gości,

  • Pogodne nastawienie, elastyczność i punktualność,

  • Zaangażowanie i energia do pracy,

  • Odpowiedzialność za powierzone stanowisko.

Jak o Ciebie zadbamy?

  • Zakwaterowanie,

  • Wyżywienie,

  • Umowa o pracę,

  • Praca w młodym zespole w miłej atmosferze,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju osobistego,

  • Możliwość awansu.

Lokalizacja

Jarosławiec,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Jarosławiec
ID: 843240277