2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Serock
Dodane 09 kwietnia 2024

Barman/Barmanka - stałe zatrudnienie lub praca dodatkowa

Lokalizacja

Serock

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe, poszukuje do swojego zespołu, kandydatów na stanowisko:

Barman/ Barmanka

Obowiązki:

 •  Obsługa barmańska,

 • Dbanie o porządek i higienę stanowiska pracy.

 Wymagania:

Doświadczenie w pracy barmańskiej - minimum 6 miesięcy

• Dyspozycyjność do pracy w weekendy i w zmianach nocnych,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność podtrzymywania relacji.

Oferujemy:

 • Pracę w Hotelu o ugruntowanej pozycji,

•  Stabilność zatrudnienia,

•  Zawsze bezpłatne miejsce parkingowe

•  Dbamy o Twoje pasje dlatego zapewniamy elastyczny grafik.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie

Prosimy o wpisanie klauzuli, następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Serock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Serock
ID: 683761001