2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 15 maja 2024

Barman/ Barmanka/ Starszy Barman Hotel Flaner

Wynagrodzenie

26 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Flaner 4* poszukuje osób na stanowisko Barman / Barmanka / Starszy Barman

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa gości, zgodnie z wyznaczonymi standardami marki

  •    Przygotowywanie drinków, koktajli i innych napojów zamówionych przez gości

  • Zapewnienie profesjonalnej i szybkiej obsługi gości na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi standardami hotelu.

  •     Obsługa systemu POS i terminala płatniczego

  •    Rozliczenie zmiany

  • Współpraca z innymi działami hotelu

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz baru

  • Przestrzeganie zasad BHP i HACCP

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz języka polskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętności pracy w zespole, otwartość na ludzi

  • Wysoka kultura osobista, miła aparycja, uśmiech

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • Dyspozycyjność

  • Mile widziane: Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość systemów hotelowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji

  • Pracę w ciekawymi ludźmi w świetnej lokalizacji w centrum Warszawy

  • Szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Kawa, herbata oraz lunche

  • Świadczenia socjalne i motywacyjne

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 916917565