2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie hotelem - Świnoujście
Dodane 01 maja 2024

Barman Barmanka Świnoujście Praca nad morzem Hotel Radisson

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Hotel Radisson Blue Resort – To tu bije serce Świnoujścia

Dla naszego hotelu, położonego przy prowadzącej do morza promenadzie, z najlepszym #BLUVIEW na polskim wybrzeżu poszukujemy wyjątkowego Kandydata / Kandydatki  na stanowisko:

Barman / Barmanka

Twoje główne zadania:

  • Obsługa Gości w  profesjonalny i uprzejmy sposób;

  • Przygotowywanie i serwowanie drinków;

  • Obsługa płatności, rozliczanie kas;

  • Utrzymywanie porządku oraz dbałość o estetykę i czystość miejsca pracy;

  • Kontrola stanów magazynów i zgłaszanie potrzeb zakupowych;

  • Współpraca z pozostałymi działami hotelu.

Nasze oczekiwania:

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Cechuje Cię optymizm, zaangażowanie, otwartość na innych ,dobra organizacja oraz gotowość do pracy zmianowej;

  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji;

  • Znasz język niemiecki i/lub angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;

  • Posiadasz aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

 Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę, umowa zlecenie;

  • Premie;

  • Pracę w punktach: kawiarnia, lobby bar lub klub nocny;

  • Przyjazną atmosferę ( to dla Nas ważne);

  • Pracę w hotelu Radisson, którego marka znana jest na całym świecie, kierujemy się mottem: „Yes, I Can!”;

  • Możliwość rozwoju i szkoleń sieciowych;

  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Konkursy, spotkania integracyjne;

  • Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu pracowniczym (pokoje współdzielone);

  • Możliwość wykupienia posiłku w kantynie pracowniczej (w korzystnej cenie);

  • Pakiet zniżek pracowniczych na pobyty w sieci Zdrojowa Hotels ( m.in. hotele, restauracje, usługi Spa i Wellness).

U nas znajdziesz swoje miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 914171635