2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Zakopane
Dodane 29 kwietnia 2024

Barman Hotel Belvedere Resort & Spa w Zakopanem

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Hotel Belvedere Resort & Spa poszukuje doświadczonego i kreatywnego barmana/baristki, który/a będzie odpowiedzialny/a za profesjonalną obsługę gości hotelowych w barze hotelowym. Poszukujemy osoby z wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, zdolnością do pracy w zespole oraz pasją do tworzenia unikalnych i wysokiej jakości koktajli oraz napojów kawowych.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i serwowanie różnorodnych koktajli, drinków oraz napojów alkoholowych i bezalkoholowych z dbałością o detale i estetykę

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi gości hotelowych

  • Monitorowanie i zarządzanie stanem zapasów oraz zamawianie nowych produktów

  • Utrzymywanie czystości i porządku w obszarze baru

  • Współpraca z zespołem kuchennym w zakresie przygotowywania przekąsek i lekkich potraw podawanych w barze

         Oczekiwania

  •       Doświadczenie zawodowe w pracy jako barman/baristka w hotelu lub restauracji

  •       Znajomość różnorodnych technik przygotowywania koktajli oraz umiejętność obsługi sprzętu barmańskiego

  •       Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  •       gotowość do pracy zmianowej.

  •       dobra organizacja pracy oraz łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Certyfikat bądź szkolenie z zakresu obsługi alkoholu (mile widziane)

  • Znajomość języka obcego (mile widziana)

          Zapewniamy

  •       umowę o pracę/ umowę zlecenie

  •       możliwość rozwoju

  •       pracę w prestiżowym miejscu

  •       stabilność zatrudnienia

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 796364901