2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 12 kwietnia 2024

Barman/Nalewak/Kelner 27.70-30 PLN/H netto - praca w Barze Sportowym

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Szukamy kogoś na stanowisko Barman/ Nalewak na pełen lub pół etatu.

Doświadczanie w gastro na pewno będzie plusem aczkolwiek nie jest to jakoś turbo wymagane. Pracujemy prawie zawsze po dwie lub trzy osoby więc nikt też nie zostanie rzucony od razu na głęboką wodę.

98% klientów zamawia piwo lane pozostałe 2% krafta lub Aperola/Mohito tak więc nie wymagamy jakiś turbo umiejętności barmańskich.

Stawka

27,70 PLN/h netto - bez doświadczenia

28.70PLN/h netto- z jakimś doświadczeniem w gastro, ale wymaga przeszkolenia

30 PLN/H netto- wszystko ogarnia od razu

To czego szukamy to ludzi którym faktycznie chce się pracować. System pracy z uwagi na wydarzenia sportowe w skrócie wygląda w ten sposób, że najpierw odpoczniemy , a potem przyciśniemy. Bardzo często na zmianach jest tak, że najpierw przez 4 godziny nic się nie dzieję i odpoczywamy, a potem wszyscy przychodzą na jeden mecz co oznacza prace na maksymalnych obrotach przez 2 godziny gdzie trzeba przycisnąć, a następnie wracamy do statusu odpoczywania.

Godziny pracy:

Wtorek Środa Czwartek: 18:00-24:00

Piątek: 18:00;1:00

Sobota: 12:00-2:00 (dwie zmiany ) można brać całke

Niedziela: 13:00-24:00 (dwie zmiany)można brać całke

Obowiązki:

  • Nalewanie piwa

  • Zbieranie szkła

  • Weryfikacja tożsamości i wieku klientów.

  • Przyjmowanie zapłat od klientów.

  • Czyszczenie naczyń i przyborów barowych.

  • Ogarnięcie lokalu po zmianie

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 911310828