2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe - Żnin
Dodane 11 kwietnia 2024

barman w Cukrowni Żnin

Lokalizacja

Żnin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Opis stanowiska:

  • czynna praca za barem

  • dbanie o porządek w magazynie barowym

  • dbanie o wyposażenie oraz wizerunek lokalu

  • prowadzenie zleconych imprez

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • dobrej organizacji pracy własnej

  • otwartości na pracę zmianową

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach Kolekcji Hoteli Arche

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • pracowniczy rabat /50%/ do wszystkich obiektów należących do Kolekcji Hoteli Arche

  • możliwość tworzenia i udziału w imprezach kulturalnych i sportowych organizowanych przez ARCHE S.A.

Lokalizacja

Żnin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żnin
ID: 822290475