2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Praga-Północ
Dodane 27 kwietnia 2024

Barmanka / barman do restauracji blisko centrum

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

BAZAR bistro poszukuje BARMANA / BARMANKI.

Na rynku warszawskiej gastronomii działamy już ponad 12 lat, ciągle się rozwijamy a w związku z tym poszukujemy nowych członków do naszego zespołu.

Szukamy osób, które będą chciały związać się z nami na dłużej współtworząc jedno z najciekawszych miejsc na warszawskiej Pradze.

Zakres obowiązków:

  • obsługa barmańska gości przy barze oraz "wydawka kelnerska",

  • przyjmowanie dostaw,

  • nadzór nad stanem technicznym i czystością baru,

  • współtworzenie sezonowych kart alkoholowych i bezalkoholowych.

Wymagania:

  • choć minimalne doświadczenie w pracy za barem w restauracji / koktajl barze

  • wiedza w zakresie usług świadczonych w gastronomii (znajomość produktów, serwisu etc.)

  • dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • pełna dyspozycyjność

  • minimum komunikatywna znajomość języka polskiego oraz angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - preferowany kontrakt b2b

  • odpowiednie szkolenia stanowiskowe - zależne od predyspozycji i chęci rozwoju danej osoby

  • możliwość awansu na kierownika zmiany, managera baru

Wynagrodzenie omawiamy indywidualnie podczas spotkania rekrutacyjnego.

CV wraz ze zdjęciem i klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać przez formularz kontaktowy lub na adres:

manager"malpa"bazarklub.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 903934639