2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Wielkopolskie
  6. Hostessa, host - Poznań
  7. Hostessa, host - Łacina
Dodane 17 maja 2024

Beauty Expert DYSON // Sephora // Poznań, C.H. Posnania

Wynagrodzenie

3 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Łacina

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyRekrutacja online

·Dbasz o swoje włosy, potrafisz tworzyć różnorodne stylizacje, masz doświadczenie w pracy w branży beauty i cenisz sobie pracę z marką premium?

Jeśli tak, to poniższe ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Beauty Expert marki premium DYSON

Miejsce: Perfumeria Sephora, Centrum Handlowe Posnania

·        Termin : od czerwca/lipca

·        Wynagrodzenie: 30 zł netto/h + system premiowy miesięczny + bonusy kwartalne

·        Wymiar czasu pracy: 120h/ msc

     Powierzone zadania:

·        Demonstracja produktów Dyson z kategorii Beauty (multi-styler Airwrap, aeroprostownica Airstrait, prostownica Corrale, suszarka Supersonic)

·        Tworzenie stylizacji włosów za pomocą wyżej wymienionych produktów

·        Sprzedaż bezpośrednia wyżej wymienionych produktów

·        Raportowanie bieżących działań w systemie

Wymagania:

·        Doświadczenie w pracy w branży beauty

·        Umiejętność tworzenia różnorodnych stylizacji włosów

·        Zadbane włosy

·        Komunikatywna postawa i wysoka kultura

·        Doświadczenie w obsłudze klienta/ sprzedaży

Oferujemy:

·        pracę z marką premium

·        długofalową współpracę

·        szkolenie produktowe – sprzedażowe przed rozpoczęciem współpracy

·        szkolenie ze stylizacji włosów za pomocą urządzeń marki Dyson

·        atrakcyjny system premiowy

·        dodatkowe bonusy kwartalne

·        dodatkowy system motywacyjny „Między nami Ekspertami”, umożliwiający zdobywanie różnorodnych nagród

 Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem i wskazanie preferowanej lokalizacji

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łacina
ID: 918943517