2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Leszno
Dodane 07 kwietnia 2024

Beauty Konsultantka/Ambasadorka marki w Perfumerii

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: Nie

Firma Baltic Company dystrybutor marek makijazowych i pielęgnacyjnych poszukuje kandydatki/a do pracy w perfumerii

Zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

  • Utrzymywanie wizerunku marek zgodnie z przyjętą filozofia

  • aktywna sprzedaż i realizacja celów sprzedażowych w wyznaczonej perfumerii

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • dbanie o ekspozycje produktów (czystość)

  • raportowanie sprzedaży

Wymagania

  • łatwość w budowaniu relacji z klientem

  • Doświadczenie w branży kosmetycznej i bezpośredniej obsłudze klienta marek premium

  • zainteresowanie branżą Beauty, poznawanie nowych produktów

  • umiejętność pracy w zespole

  • chęć rozwoju

  • doświadczenie w sprzedaży skincare

  • doświadczenie w wykonywaniu makijażu

  • empatii ,chęci nauki

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie

oferujemy

  • umowa o prace/zlecenie /własna dział

  • szkolenia i kursy wyjazdowe, stacjonarne

  • zniżki na firmowe produkty

    wynagrodzenie +premia

  • konkursy

  • deputaty

  • stabilny grafik pracy

  • godz pracy pn-pt 11-19,10-18 sob 10-18

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 910124467