2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Maciej
Dodane 24 kwietnia 2024

Belgia : Murarz - Klinkier

Wynagrodzenie

19 000 - 29 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

O nas

Realizujemy projekty elewacji z cegły klinkierowej na terenie Belgii. Szukamy współpracowników chcących pracować na dłuższy okres czasu, nie interesują nas pracownicy sezonowi. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie, transport oraz zakwaterowanie.

Więcej o nas na www.selbud.be

Oferujemy:

  • 20,00€ na godzinę pracy dla murarza

  • Długoterminową i stabilną współpracę

  • Zakwaterowanie

  • Dojazd do i z Belgii (zwrot kosztów busa)

  • Dojazd do miejsca pracy na terenie Belgii

  • Ciągłość pracy przez cały rok

  • Swoją księgowość, współpracownik jest obsługiwany przez nasze biuro księgowe

  • Ilość godzin pracy w miesiącu +/- 220

  • Płatność faktur co dwa tygodnie

Twój zakres obowiązków:

Wykonujemy elewacje z cegły klinkierowej dla domów wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej i innych. Pracujemy w kilku grupach, czterech i pięcioosobowych. Każda grupa składa się z:

  • Murarzy

  • Dźwigowego

  • Brygadzisty grupy

Model ten pozwala realizować wyznaczony dzienny zakres prac na budowie.

Nasze wymagania

  • Własna działalność

  • Doświadczenie w pracy przy cegle klinkierowej

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego

Zapraszamy do współpracy, rekrutujemy współpracowników przez cały rok.

Proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku od 08:00 - 18:00.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 717685543