2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Wielkopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Komorniki
Dodane 22 kwietnia 2024

Berlin Doner Kebap - Auchan Komorniki

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Berlin Döner kebap – firma działająca na polskim rynku od roku 1993 szerząca miłość do kebabów w niemalże całym kraju. Otwieramy restaurację własne jak i franczyzowe. Aktualnie rośniemy w siłę i posiadamy łącznie 70 restauracji.

Relacje z Naszymi Gośćmi są dla Nas tak samo ważne jak relacje w zespole. Dołącz do ekipy, która na pierwszym miejscu stawia przygotowywanie dobrych potraw, dla ludzi, którzy na to liczą.

Zacznij dawać radość innym w Berlin Döner Kebap!

Zostań jednym z nas. Dołącz do zespołu jako Pracownik Restauracji w Galerii Auchan Komorniki

Twoje zadania:

- przygotowywanie Naszych kebabów

- przygotowywanie półproduktów

- przyjmowanie, kompletowanie i wydawanie zamówień Naszym Gościom

- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy jak i w całym lokalu

Szukamy u Ciebie:

- umiejętności pracy w zespole i odpowiedzialności

- chęci rozwoju i nauki

- książeczka sanitarno – epidemiologiczna wymagana

Oferujemy:

- szkolenie wprowadzające

- grafik dostosowany do Twoich potrzeb- poszukujemy pracowników w różnych wymiarach etatu

- umowę o pracę po 3- miesięcznym okresie próbnym

- wynagrodzenie ustalane indywidualnie minimum 22 zł netto dla osób nieuczących się, 28 zł netto uczniowie/ studenci; wynagrodzenie rośnie wraz ze zdobywanymi umiejętnościami

- system premiowy dla każdego pracownika

- 60% zniżki na całe menu Berlin Döner kebap

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj już teraz!

Lub zadzwoń : 69*******11

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 777532326