2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Bemowo
Dodane 09 kwietnia 2024

Betoniarz w Norwegii

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NorwegiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas

Firma XL Bemanning jest agencją zatrudnienia z siedzibą w Norwegii. Posiadamy oddziały w Bergen, Ålesund, Tromsø oraz Alcie. Na rynku pośrednictwa pracy odnosimy sukcesy od 8 lat. Specjalizujemy się w zleceniach w branży budowlanej, przemyśle oraz produkcji. Pomagamy naszym klientom w znalezieniu wyspecjalizowanych pracowników zarówno na czas określonego projektu jak również na okres stały. Naszym celem jest sprawny proces rekrutacyjny i znalezienie właściwej osoby na właściwe miejsce.

Betoniarz

Opis stanowiska:

  • Wznoszenie szalunków i odlewanie

  • Odlewanie podłóg

  • Rozbiórka i oczyszczanie szalunków

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 3 lata,

  • Znajomość komunikatywna angielskiego lub jednego z języków skandynawskich,

  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na norweskich warunkach (ubezpieczenie społeczne, emerytalne, składka wakacyjna, tzw. „feriepenger”), zawartą z rzetelną norweską agencją zatrudniania,

  • Atrakcyjną stawkę godzinową uzależnioną od posiadanego doświadczenia,

  • Długotrwałe, interesujące projekty,

  • Pomoc z zakwaterowaniem,

  • Pomoc w dopełnieniu formalności,

  • Zapewniamy odzież ochronną oraz niezbędne do pracy narzędzia.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 870582250