2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podlaskie
  5. Praca za granicą - Białystok
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 08 maja 2024

Bez doświadczenia! Praca na polu golfowym w Szwecji

Wynagrodzenie

12 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: SzwecjaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy pracowników do pracy przy obsłudze pól golfowych w Szwecji od maja do końca września (5-5.5 miesiąca ).

Opis stanowiska

Praca oparta na operowaniu maszynami koszącymi ( Toro, John Deere, Jacobsen, Smithco itp. ), jak również inne prace porządkowe na polu golfowym ( praca z kosą spalinową i innymi, podstawowymi narzędziami ogrodniczymi )

Wymagania

  • język angielski na poziomie komunikatywnym ( wymóg konieczny )

  • prawo jazdy kat.B ( wymóg konieczny )

  • aktywna jednoosobowa działalność gospodarcza lub chęć do jej założenia

  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • doświadczenie w pracy na polu golfowym / ogrodnictwie / rolnictwie będzie mile widziane, ale nie jest wymogiem koniecznym

  • pracowitość, punktualność, odpowiedzialność

  • mile widziane osoby z woj. podlaskiego

Oferujemy

  • bezpłatne zakwaterowanie ( pokój jednoosobowy )

  • pracę w wymiarze około 240 godzin miesięcznie

  • samochód na miejscu do celów służbowych

  • odzież roboczą oraz specjalistyczne ochronniki słuchu

  • pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności ( od rejestracji działalności po uzyskanie odpowiednich zaświadczeń, zarówno w polskich, jak i szwedzkich urzędach )

  • Zarobki w okolicy 12000-13000 zł miesięcznie brutto ( przed odjęciem kosztów prowadzenia działalności gospodarczej tj. księgowości, zus, podatki itd. ) Uwaga! Nie zapewniamy wyżywienia, jak również kosztów podróży do / ze Szwecji

  • pracę w polsko-szwedzkim zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem.

W razie pytań proszę o kontakt po godzinie 17:00 pod nr telefonu: +48*******59.

Bardzo prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 892527850