2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Pabianice
Dodane 24 kwietnia 2024

Bezpośrednie zatrudnienie-2 lub 3 zmiany-Wysokie zarobki!

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

  • Pracownik produkcji

  • Nastawiacz maszyn

  • Magazynier z uprawnieniami UDT

  • Mechanik

Ksawerów lub Pabianice!

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn do cięcia folii.

  • Wizualna kontrola jakości produktów.

  • Ustawianie maszyny i kontrola wszystkich parametrów.

  • Rozładunek i załadunek ciężarówek z towarem

  • Kontrolę dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

  • Dbałość o właściwy stan sprzętu technicznego i mienia w obszarze magazynu

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Podstawowa umiejętność obsługo komputera.

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie.

  • Pakiet medyczny wraz ze stomatologią.

  • Kartę sportową.

  • Pracę na 2, 3 zmiany lub 4 brygady.

  • Miłą atmosferę w pracy i bezpieczne warunki.

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 889943470