2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlaskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Białystok
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Starosielce
Dodane 30 kwietnia 2024

BIACOMEX S.A. zatrudni Mechanika/Elektromechanika Samochodowego

Lokalizacja

Białystok, Starosielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BIACOMEX S.A. autoryzowany serwis marek SEAT, SKODA i CUPRA zatrudni Mechanika/Elektromechanika Samochodowego

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie przeglądów serwisowych i napraw pojazdów

• Demontaż oraz montaż, wymiana podzespołów w pojazdach

• Obsługa urządzeń warsztatowych oraz specjalistycznych narzędzi

• Diagnozowanie usterek i ich naprawa

• Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów

• Wykonywanie zleceń warsztatowych przydzielonych przez kierownika warsztatu.

• Znajomość standardów ASO będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika

• Wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik samochodowy lub elektromechanik • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych

• Prawo jazdy kat. B

• Samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dużej rozwijającej się firmie

• Wynagrodzenie zasadnicze plus premię

• Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój zawodowy

• Pracę w nowoczesnym obiekcie i młodym, dynamicznym zespole

Prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Polityka prywatności dostępna pod adresem: www.biacomex.pl/polityka_prywatnosci.html

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Starosielce
ID: 898668146