2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Białystok
  7. Księgowość - Starosielce
Dodane 28 maja 2024

BIACOMEX S.A. zatrudni księgową

Lokalizacja

Białystok, Starosielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BIACOMEX S.A. zatrudni STARSZĄ KSIĘGOWĄ.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych,

  • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych,

  • Przygotowywanie przelewów bankowych,

  • Prowadzenie ewidencji kasowej, obsługa stanowiska kasowego,

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,

  • Sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań zestawień,

  • Wsparcie zespołu w wykonywaniu bieżącej pracy,

  • Współpraca z innymi członkami zespołu księgowego i finansowego,

  • Rozliczanie magazynów.

Oczekujemy:

  • wykształcenie z zakresu rachunkowości lub finansów

  • znajomości zasad rachunkowości, księgowości

  • znajomości podstawowych zasad rozliczenia podatku VAT

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość programów księgowych (Sage Symfonia) oraz pakietu MS Office

  • samodzielność, zaangażowanie oraz umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zapewniamy narzędzia niezbędne do pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Starosielce
ID: 918270063