2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Ignatki
Dodane 25 kwietnia 2024

Białystok pomoc magazyniera

Wynagrodzenie

4 499 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ignatki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Dzień dobry,

W związku z dynamicznym rozwojem firma z 30 letnim doświadczeniem na rynku spożywczym (piekarnie, cukiernie, lodziarnie) oraz rozbudowaną siecią oddziałów do swojego oddziału w Ignatkach Białystok zatrudni pracownika na stanowisku magazynier/pomoc kierowcy kat B.

Praca poniedziałek - piątek w godzinach 7.00-15.00

Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Opis stanowiska:

Prowadzenie dokumentacji dotyczącej gospodarki magazynowej,

Przyjmowanie i wydawanie towaru,

Kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych

Pakowanie i obsługa wysyłek do klientów,

Rozładunek i załadunek towarów,

Dostawy do klientów w razie potrzeby pojazdem kat B.

Czynne uczestniczenie w realizacji zadań całego zespołu,

Współpraca z innymi działami firmy,

Utrzymanie porządku, czystości i bezpieczeństwa w miejscu pracy,

Wymagania:

Dobra organizacja pracy

Książeczka sanepid - do wyrobienia w trakcie pracy

Prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy:

Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

Fundusz socjalny (dofinansowanie do wczasów, paczki na święta),

Stabilną pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od poniedziałku do piątku

Wyjazdy integracyjne

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV przez formularz OLX

Lokalizacja

Ignatki,

Podlaskie

Podlaskie, Ignatki
ID: 844628838