2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kotlin
Dodane 10 kwietnia 2024

Biedronka Kotlin- Kasjer sprzedawca

Wynagrodzenie

4 250 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kotlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy na stanowisko kasjer - sprzedawca do sklepu Biedronka w miejscowości Kotlin , pow Jarociński, woj . Wielkopolskie

Mile widziane doświadczenie w pracy za ladą mięsną (tradycyjną).

Co zapewniamy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe

  • Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb

  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie (szkolenia, nauka obsługi maszyn i urządzeń)

  • Nauka wszystkiego, co w handlu jest ważne

  • Możliwości rozwoju i awansu

Jakich osób szukamy?

  • Otwartych na kontakt z Klientami

  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym

  • Gotowych do pracy w różne dni tygodnia, w różnych godzinach

  • Zaangażowanych, dokładnych i chętnych do nauki

  • Nastawionych na współpracę

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów

  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru

  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie

  • Utrzymanie porządku na sklepie i terenie wokół sklepu

Lokalizacja

Kotlin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kotlin
ID: 910819231