2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Śląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Zabrze
Żywia Grzesik
Dodane 03 maja 2024

Biegły Rewident (Manager)

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Posiadasz uprawnienia biegłego rewidenta lub jest w trakcie ich uzyskiwania? Szukasz pracy w dynamicznym środowisku audytu finansowego? Świetnie! Ta oferta czeka właśnie na Ciebie!

oferujemy

  • praca od zaraz
  • umowa o pracę lub B2B
  • praca w modelu hybrydowym
  • premia roczna
  • kafeteria bonusowa
  • ubezpieczenie medyczne

zadania

  • zarządzanie zespołem biegłego rewidenta; organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie prac projektowych
  • badanie sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz MSR
  • kontrola dokumentacji badania w trakcie realizacji projektu
  • wsparcie merytoryczne dla podległych pracowników
  • przeglądy ksiąg rachunkowych
  • doradztwo rachunkowe
  • utrzymywanie kontaktów z klientami

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, finanse
  • uprawnienia Biegłego Rewidenta lub w trakcie uzyskiwania
  • kilkuletnie doświadczenie w obszarze audytu na samodzielnym lub menadżerskim stanowisku
  • wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym
  • znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego (minimum poziom B1)
  • doświadczenie w pracy w audycie
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu
  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B mile widziane)
  • znajomość pakietu MS Office w tym bardzo dobra znajomość Excela

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 914659866