2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bieniewo-Parcela
Dodane 22 maja 2024

Bieniewo-Parcela 24H PRACA! OKOLICE: Sochaczew, Żyrardów, Błonie

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bieniewo-Parcela

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

Witamy,

zatrudnimy do pracy w charakterze dozoru / pilnowania lokalu o wysokim standardzie w miejscowości Bieniewo-Parcela i okolicach koło Żyrardów / Błonie / Sochaczew.

System zmianowy 24 h praca - 48 h wolne, umowa zlecenie.

Grafik zmiennicy ustalają sami między sobą.

Obowiązki:

- dbanie o czystość w lokalu

- obsługa Klientów

Praca lekka, łatwa i przyjemna.

Wymagamy dyspozycyjności i pozytywnego nastawienia do życia!

Mile widziane ale niekonieczne doświadczenie.

Czekamy na zgłoszenia pod adresem mailowym - prosimy o przesyłanie CV.

Bardzo mile widziani emeryci.

Lokalizacja

Bieniewo-Parcela,

Mazowieckie

Mazowieckie, Bieniewo-Parcela
ID: 652047491