2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Sosnowiec
Dodane Dzisiaj o 06:10

BISTRO MUSZELKA zatrudni do obsługi klienta bistro i obsługa lodziarni

Wynagrodzenie

27,50 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BISTRO MUSZELKA szuka osób do pracy od marca do końca września na sezon 2024

Osoby aplikujące muszą być dyspozycyjne.

Kogo szukamy:

- Osób do obsługi klienta bistro - bar

- Osób do obsługi klienta lodziarni

- Osób do sprzedaży lodów gałkowych ( w okresie maj – wrzesień)

Praca dla osób:

- o wysokiej kulturze osobistej

- doświadczeniem w gastronomii

- lubiących prace w zespole

- dyspozycyjnych w sezonie letnim

- sumiennych i uczciwych

- uśmiechniętych, łatwo nawiązujących kontakt

Jeśli nie posiadasz doświadczenia nic się nie martw u nas możesz je zdobyć

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie i wydawanie zamówień

- Obsługa kasy fiskalnej – POS

- Codzienne zadania związane z funkcjonowaniem Bistro

- Dbanie o wizerunek firmy

- Przygotowanie potraw zgodnie z recepturami

Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny grafik czasu pracy, praca w miłym zespole.

Prześlij CV z dopiskiem na jakie stanowisko Pani/Pan aplikuje ( obsługa klienta lub pomoc kuchenna)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 737733581