2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Grzegórzki
Dodane 05 kwietnia 2024

Biuro nieruchomości zatrudni doradcę klienta.

Wynagrodzenie

5 000 - 40 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

Palace Group Estate Sp. z o.o. zatrudni najlepszych

kandydatów/kandydatki na stanowisko:

Doradca ds. spraw sprzedaży i najmu nieruchomości.

Praca w miejscowości - Kraków, Centrum, Grzegórzki.

Zakres obowiązków:

Doradca ds. Nieruchomości to praca, która polega na kompleksowej obsłudze

Klienta — od negocjacji i podpisania umowy, aż po finalizację transakcji i

monitorowanie jej szczegółów na każdym kroku.

Obowiązki na tym stanowisku to m.in. :

-Obsługa klientów biura pod kątem sprzedaży, wynajmu czy zakupu, najmu nieruchomości, a także kontakt w sprawie doradztwa i rozwiązywanie bieżących problemów,

-Wykonywanie zdjęć, video i rzutów nieruchomości oraz przygotowanie oferty,

-Współpraca z innymi agentami nieruchomości, również z działami handlowymi,

deweloperów,

-Pozyskiwanie nowych klientów i ofert do swojej bazy.

Nasze wymagania:

Poszukujemy osoby dyspozycyjnej poniedziałek-piątek . Która ma predyspozycje do samodzielnej pracy, a także potrafi współpracować z zespołem. To, co jest dla nas ważne przy wyborze kandydata, to:

  • Prezencja i miła aparycja,

- Minimum rok doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku –warunek oczekiwany. Ewentualnie wyjątkowe umiejętności i zdolności. Mile widziana znajomość marketingu internetowego. Istnieje możliwość odbycia płatnego stażu przez osoby bez doświadczenia, a posiadające wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

- Chęć do rozwoju, zdobywania nowej wiedzy na szkoleniach oraz tej, którą będziemy się dzielić na co dzień.

-Konieczne zainteresowania z branżą nieruchomości i marketingu internetowego.

-Umiejętność organizacji czasu — większość obowiązków to działania samodzielne, wymagające konsekwentnej realizacji założonego planu, a także częstego podejmowania decyzji. Czy też samodzielnego rozwiązywania bieżących problemów, również pod presją czasu.

-Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.

-Umiejętność obsługi komputera, pakietu Office oraz posiadanie prawa jazdy kat. B lub w trakcie.

-Znajomość branży nieruchomości, marketingu internetowego i social mediów – mile widziana. Zamiłowanie do fotografii, filmowania i obróbki zdjęć i video, tworzenia grafiki - bardzo mile widziana.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Zarobki na podstawie umowy B2B, z wynagrodzeniem prowizyjnym bez górnej granicy. Z możliwością uzyskania dodatkowej premii za realizację celów tygodniowych, miesięcznych i rocznych. Po zakończonym roku, wyjazd zagraniczny jako nagroda za wkład w wynik finansowy spółki.

Elastyczny czas pracy - sam planujesz czas pracy.

  • Nowoczesne, klimatyzowane biuro z panoramą Krakowa , na 11 piętrze Błękitnego biurowca, przy Aleja Pokoju 1, w Krakowie.

-Profesjonalne narzędzia do pracy — laptop, telefon, wysokiej jakości sprzęt fotograficzny.

-Możliwość zdobycia doskonalenia swoich umiejętności i codzienne szkolenie praktyczne z dedykowanym mentorem, cykliczne szkolenia z profesjonalnej obsługi klienta i negocjacji.

Zapraszam najlepszych kandydatów do współpracy.

Prosimy o przesłanie wyczerpującego cv, koniecznie ze zdjęciem.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 909134652