2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Warmińsko-mazurskie
  6. Sekretariat, recepcja - Olsztyn
Dodane 08 kwietnia 2024

Biuro Obsługi Klient (Recepcja) w salonie Polbis Auto Olsztyn

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

POLBIS AUTO - Autoryzowany Dealer i Serwis samochodów marki ŠKODA, AUDI oraz VOLKSWAGEN OSOBOWE I DOSTAWCZE.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników, którzy wspólnie z naszym zespołem zapewnią profesjonalną obsługę Klientów oraz opiekę nad ich samochodami na każdym etapie użytkowania.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Biura Obsługi Klienta (Recepcja)

Jak wygląda u nas proces rekrutacji?

  • sprawdź, co możemy Ci zaoferować i jakie są nasze oczekiwania - jeśli chcesz z nami współpracować, wyślij do nas swoje CV,

  • jeśli Twoje zgłoszenie spełni nasze wymagania, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną,

  • podczas rozmowy ustalimy wspólnie oczekiwania i warunki ew. współpracy, w tym warunki finansowe,

  • po spotkaniu otrzymasz od nas informację zwrotną z wynikiem rozmowy.

Twoje zadania:

  • wsparcie obsługi ruchu przychodzącego (telefon, e-mail oraz bezpośredni kontakt z klientami);

  • sporządzanie dokumentacji - administracyjne wsparcie działów sprzedaży i serwisu;

  • obsługiwanie urządzeń biurowych, takich jak komputer, drukarka czy kserokopiarka;

  • obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków;

  • nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych;

  • działanie zgodnie z interesem firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office;

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych;

  • łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda w kontaktach z klientem;

  • dobra organizacja pracy;

  • uczciwość, odpowiedzialność i systematyczność;

  • wytrwałość i komunikatywność;

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • wyzwania i rozwój zawodowy w prężnie rozwijającej się firmie z branży automotive,

  • stabilność zatrudnienia (na pełny etat i na umowę o pracę) oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

  • wsparcie Twojego rozwoju zawodowego: możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania kompetencji (szkolenia) oraz szerokie możliwości awansu wewnętrznego,

  • pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karta Multisport,

  • dofinansowanie do urlopu,

  • świąteczne premie.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 668794982