2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sokółka
Dodane 03 maja 2024

Biuro obsługi klienta B2B platforma internetowa

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokółka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Branża rolnicza

Kim jesteśmy

Exparto to szybko rozwijająca się firma handlowa w branży części do maszyn rolniczych. Działamy w modelu sprzedaży B2B oraz e-commerce. Działamy na rynku od 2012 roku. Nasza siedziba jest w Sokółce. Ponieważ rozwijamy się dynamicznie już od kilku lat, poszerzamy zespół i szukamy specjalisty/specjalistki ds. obsługi klienta

Kogo szukamy: Specjalista/Specjalistka ds. Obsługi Klienta

Specjalista/Specjalistka ds. obsługi klienta to nowa rola w naszej organizacji. Na tym stanowisku będziesz wspierać dział sprzedaży w codziennej współpracy z naszymi klientami – firmami handlowymi i produkcyjnymi B2B.

Opis stanowiska

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należeć:

·        Kontakt w klientami w celu potwierdzenia zamówień poprzez różne kanały komunikacji (telefon, e-mail, chat)

·        Obsługa zamówień od klientów (praca w systemach ERP i CRM)

·        Wystawianie faktur dla klientów

·        Monitorowanie spływu należności i przypominanie o zaległych płatnościach

·        Przygotowanie dokumentacji do wysyłki towarów (np.: dokumenty przewozowe)

·        Obsługa reklamacji

·        Bieżący kontakt z klientami związany z obsługą ich zamówień oraz współpracy z nimi (np.: dostępność towarów, możliwości zamówienia towarów, obsługa dostaw etc.)

·        Współpraca z działem zakupów w zakresie zapewnienia dostępności towarów dla klientów

Oczekiwania – doświadczenia i kompetencje

·        Gotowość do codziennej pracy z klientami (kontakt telefoniczny, e-mailowy).

·        Umiejętność nawiązywania relacji w pracy przez telefon  – dodawania nieznajomych do znajomych

  • Wysoka energia i pozytywne nastawienie w codziennej pracy

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność współpracy w zespole

·        Empatia i umiejętność rozwiązywania problemów

·        Dobra znajomość pakietu office (MS Word, Outlook, Excel, PowerPoint)

·        Jesteśmy otwarci na osoby bez doświadczenia w tym obszarze – nauczymy Cię wszystkiego.

Mile widziane:

·        1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

·        Doświadczenie w pracy z systemem ERP

·        Doświadczenie w pracy z systemem CRM

·        Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym pozwalającym na pracę z dokumentacją i komunikację pisemną z klientem (B2)

Co oferujemy

·        Wynagrodzenie zasadnicze od 5500- 6500 zł brutto miesięcznie zależne od Twojego doświadczenia (jesteśmy otwarci na negocjacje po okresie próbnym)

·        System premiowy

·        Forma zatrudnienia  UoP

·        Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy: telefon + laptop służbowy

·        Praca biurowa w godzinach 8-16 (poniedziałek-piątek)

·        Możliwość dołączenia do firmy, która szybko rośnie, ma pomysł na swój rozwój i wspierający zespół

·        Płaska struktura organizacyjna – łatwa współpraca z całym zespołem

·        Duża decyzyjność twojej roli  – masz wpływ na to, jak będzie wyglądać Twoja codzienna praca i możliwość wprowadzania w niej zmian.

Jak będzie wyglądać proces rekrutacji po tym jak wyślesz CV?

·        Krok 1: rozmowa zapoznawcza online (do 30 minut)

·        Krok 2: spotkanie na żywo w naszym biurze (rozmowa oraz zadanie do wykonania) – do 2h

·        Krok 3: decyzja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Każdy kandydat, z którym odbędziemy rozmowę otrzyma od nas informację zwrotną.

Aplikuj na adres mailowy podany w ogłoszeniu !

Osoby składające CV jednocześnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sokółka,

Podlaskie

Podlaskie, Sokółka
ID: 904338029